Contact

HudBazar
Libhošť 218
tel: +420 722512097
cunta@hudbazar.com

Survey

Are you familiar with Epifani products?

Yes, very well. Yes, very well. 46% I've heard about them. I've heard about them. 23% Not at all. Not at all. 17% I'm familiar only with Epiphone. I'm familiar only with Epiphone. 15%

About

HudBazar s.r.o. is an online music store specializing in selling musical instruments and accessories from the USA. Our goal is to bring brands currently on the market to our customers at affordable prices. Usually, these products are either very difficult to obtain or are extremely expensive in our market. The instruments we sell from the US market are either manufactured there or at least tuned and adjusted there to ensure their utmost quality.

We take tremendous pride in the selection and services we provide. Over the years, we have received quite a bit of positive feedback from many musicians both professionals and amateurs alike. Our number one goal is customer satisfaction.  You can even make an appointment to come and test the products yourself!

 

===================================================================

 

Firma HudBazar s.r.o. je hudební bazar, který se zaměřuje na dovoz a prodej hudebních nástrojů a hudebního příslušenství dovezeného z USA. Našim cílem není stát se jedničkou na trhu v oblasti prodeje hudebních nástrojů, ale vyplnit tento trh nástroji, které jsou v České republice těžko k dostání, nebo jsou předražené. Na americkém trhu jsou hudební nástroje nejen cenově dostupnější, ale mnohdy také převyšují evropské nástroje svou kvalitou.

Nástroje, které směřují na americký trh, se buďto v Americe přímo vyrábějí, nebo jsou v USA alespoň seřizovány a upravovány. Máme spoustu pozitivních reakcí jak od profesionálních muzikantů, tak od muzikantů amatérských. Přijďte a vyzkoušejte si námi nabízené hudební nástroje na vlastní uši.

MWNkN2IwM